Baldor Logo white


Servo Motorlar

Endüstriyel kontrol alanındaki teknolojik gelişmeler, günümüzde konvansiyonel AC/DC elektrik motorlarının kullanım oranının gittikçe azalmasına, servo motorların ise pozisyonlama, yüksek kararlılık, tekrarlanabilirlik, dinamik yük ve hız değişikliği gibi nedenlerden dolayı gün geçtikçe artmasına neden olmaktadır. Servo motorların en önemli özellikleri çok kısa zamanlarda hızlanabilmeleri, istenilen pozisyonlara hassas şekilde gidebilmeleridir.

Baldorun geniş ürün yelpazesinde yer alan yüksek performanslı AC fırçasız servo motorlar, DC fırçasız servo motorlar , DC fırçalı servo motorlar , akıllı programlanabilir mikroadım sürücülü step motorlar ve paslanmaz çelik servo motorlar 1983 yılından günümüze sanayide yaygın olarak kullanılmaktadır.

Baldor BSM N Serisi Dinamik AC Servo Motorlar

BSM-N Serisi Dinamik AC Servo Motorlar

  • Baldor servo motorlarda sürekli mıknatıs malzemesi olarak gelişen teknolojinin ürünü olarak ortaya çıkan ikinci jenerasyon nadir toprak elementi Neodmium (Nd) , Demir (Fe) ve Bor (B) kullanılmaktadır. Sürekli mıknatıslı motorlar diğer sargılı motorlara göre daha performanslı, uzun ömürlü, çok daha küçük ve hafiftir. Sürekli mıknatıslı motorlar şekil ve boyut açısından diğer motorlara göre daha esnektir.

    BSM-N serisi yüksek performanslı servo motorlar düşük eylemsizlik momentine ve çok hızlı ivmelendirme özelliğine sahiptir. Bu seride sürekli tork aralığı 0.4 N-m ile 40 N-m arasında olup, maksimum tork değeri sürekli tork değerinin 4 katıdır.


    Baldor BSM N Serisi Düşük Ataletli Dinamik Fırçasız AC Servo Motor Listesi. Tıklayınız...

ayrac
Baldor BSM C Serisi Yüksek Ataletli AC Servo Motorlar

BSM-C Serisi Yüksek Ataletli AC Servo Motorlar

ayrac
Baldor BSM R Serisi AC Servo Motorlar

BSM-R Serisi AC Servo Motorlar

  • The BSM-R serisi servo motorlar fırçasız motor teknolosinin getirmiş olduğu sessiz çalışma, çok hızlı ivmelenme, düşük bakım maliyetinin yanında küçük gövde yapısıyla da öne çıkmaktadır. Bu seride sürekli tork aralığı 0.16 N-m ile 1.2 N-m arasında olup, maksimum tork değeri sürekli tork değerinin 3 katıdır.


    Baldor BSM R Serisi Kompakt Fırçasız AC Servo Motor Listesi. Tıklayınız...

ayrac indirServo Motor Broşürü